Choď na obsah Choď na menu
 


Juruš Ignác, Mgr., plk. v zálohe

9. 10. 2009

 

JURUŠ IGNÁC, Mgr., plk. v zálohe, adresa: RKFÚ Dlhá, 919 01 Suchá nad Parnou, tel.: 033/ 558 04 35, junac@stonline.sk, ijunaci@stonline.sk, farnost.dlha@abu.sk, narodený 5. 12. 1950 v Šarišských Sokolovciach, ordinovaný 11. 10. 1976, 1976 - kaplán Sečovce, 1977 - kaplán Bardejov, k 16. 11. 1978 - kaplán Vranov nad Topľou, 16. 11. 1978 - bol podrobený domovej prehliadke a boli mu zhabané rôzne písomnosti náboženského charakteru, 1979 - 1983 - kaplán Košice - Juh, 1983 - administrátor Veľká Lodina, Ruskov, Krásna nad Hornádom (Košická diecéza), k 1. 11. 1996 - 11. 10. 2001 - vojenský duchovný, k 11. 10. 2001 - riaditeľ Duchovnej správy Armády Slovenskej republiky, k r. 2005 – aj k r. 2008 - farár Žakarovce (Rožňavská diecéza), k r. 2012 – farár Dlhá, PRÍSLUŠNÝ K TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

Abecedný zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov z okresu Trnava

Abecedný zoznam žijúcich klerikov a bývalých klerikov v okolí Prešova

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Oprava chybných udajov pri mene Ignác Juruš

(Ignác Juruš, 16. 3. 2015 14:46)

Ignác Juruš, ThMgr. plk. v. v., adresa: RKFÚ Dlhá(pri Trnave) 87, 919 01 Suchá nad Parnou, tel.:033/55 80 435, ijunaki@gmail.com,farnost.dlha@abu.sk, narodený 5. 12. 1950 v Šarišských Sokolovciach, ordinovaný 11. 10. 1976 v Bratislave, 1976 - kaplán Sečovce, 1977 - kaplán Bardejov, 1977 - 1979 - kaplán Vranov nad Topľou, 16. 11. 1978 - bola v kaplánke vo Vranove nad Topľou vykonaná domová prehliadka, pri ktorej mu boli zhabané náboženská literatúra a iné písomnosti náboženského charakteru, 1979 - 1983 - kaplán Košice - Juh, 1983 - 1988 - administrátor Veľká Lodina, 1988 - 1990 - administrátor Ruskov, 1990 - 1994 - farár Košice - Krásna nad Hornádom (Košická arcidiecéza), 11. 7. 1994 - príchod na Ministerstvo obrany SR ako ministerský radca a vojenský duchovný do 1. 2. 1995, 1. 2. 1995 - 28. 2. 2003 - riaditeľ Úradu vojenských duchovných(ÚVD) na Ministerstve obrany SR, 2004 - 2009 - farár Žakarovce(Rožňavská diecéza), 2009 - farár Dlhá(pri Trnave) až doteraz (Trnavská arcidiecéza).

Re: Oprava chybných udajov pri mene Ignác Juruš

(Otázka autorom tejto dátabázy, 15. 6. 2016 12:05)

Hľadal som mená žojúcich kňazov Milana S. Ďuricu SDB (*1925), Jána Košiara, Dominika Hrušovského (1926), Štefana Vrableca (1925), Jozefa Zlatňanského (1927). nenašiel som. Prečo? Zle som hšadal ?
Úctivý pozdrav,
Vale,
J. M. Rydlo
jozef.rydlo@gmail.com

Re: Oprava chybných udajov pri mene Ignác Juruš

(Otázka autorom tejto dátabázy, 15. 6. 2016 12:06)

Hľadal som mená žojúcich kňazov Milana S. Ďuricu SDB (*1925), Jána Košiara, Dominika Hrušovského (1926), Štefana Vrableca (1925), Jozefa Zlatňanského (1927). nenašiel som. Prečo? Zle som hšadal ?
Úctivý pozdrav,
Vale,
J. M. Rydlo
jozef.rydlo@gmail.com

Oprava chybných udajov pri mene Ignác Juruš

(Ignác Juruš, 5. 10. 2015 23:06)

Pozdravujem a pýtam sa prečo ani po pol roku ste neopravili pri mojom mene chybné udaje? Ten, čo si otvorí Váš zoznam a osobitne tí, čo ma osobne poznajú, tak sa budú čudovať aké hrubé chyby sú pri mojom mene uvedené a nikto to doteraz neopravil. Ďakujem za porozumenie a ak je to len trocha možné, tak opravu zrealizujte. Váš čitateľ a sledovateľ celoslovenského schematizmu