Choď na obsah Choď na menu
 


Majcher Anton

7. 10. 2009

MAJCHER ANTON, adresa: Charitný dom Františka Majocha, 082 21 Veľký Šariš narodený 7. 1. 1924 v Chminianskej Novej Vsi, ordinovaný 21. 5. 1950, 1950 - kaplán Pavlovce nad Uhom, 1950 - mimo pastorácie, 1953 - kaplán Michalovce, Vranov nad Topľou, Zborov, 1954 - kaplán Michalovce, 1955 - 1958 - kaplán Košice - Juh, 1959 - správca farnosti Nižný Žipov, 1962 - správca farnosti Roškovany, 1963 - mimo pastorácie, 1964 - kaplán Prešov, 1964 - 1971 - správca farnosti Sedlice, 1971 - správca farnosti Kokošovce, 1972 - pre službu Cirkvi väznený, mimo pastorácie, kaplán Michalovce, 1973 - aj k r. 1978 - správca farnosti Lekárovce, k 7. 1. 1965 - farár Ploské, k 1. 11. 1996 aj k r. 2000 - farár Nižný Žipov, k 22. 5. 2005 – aj k 7. 1. 2009 - na odpočinku Veľký Šariš, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.