Choď na obsah Choď na menu
 


Naščák Jaroslav, Mgr.

7. 10. 2009

 

NAŠČÁK JAROSLAV, Mgr., dekan, narodený 14. 9. 1950 v Zemplínskych Hámroch, ordinovaný 8. 6. 1974 v Bratislave, zomrel náhle 26. 5. 2011 (25. 5. 2011) v Kamenici nad Cirochou, pochovaný je v Zemplínskych Hámroch, 1975 - kaplán Jankovce, 1976 – 1977 - kaplán Sabinov, 1977 - aj k r. 1978 - kaplán Prešov, Zborov, 1978 - 1980 - farár Sedlice, Pušovce, 1990 – 2005 – farár Sabinov (neskôr aj dekan), k r. 2005 - zástupca riaditeľa Diecézneho kňazského domova Františka Majocha Veľký Šariš (popri funkcii dekana - farára), 1. 7. 2005 – 26. 5. 2011 (kedy zomrel) - farár Kamenica nad Cirochou, NEKROLÓG: Farnosť Kamenica nad Cirochou: http://farnostknc.eu/index.php?option=com_content&view=article&id=53%3Aopoivaj-v-pokoji&Itemid=69, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

Abecedný zoznam žijúcich klerikov a bývalých klerikov v okolí Prešova

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

Abecedný zoznam osobností v Slovenskej republike


 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

odkaz

(Anjelik, 26. 5. 2011 12:15)

Supeeer človek§§