Choď na obsah Choď na menu
 


Simko Štefan

3. 10. 2009

SIMKO ŠTEFAN, titulárny kanonik, adresa: SNP 27, 040 11 Košice, narodený 16. 7. 1915, ordinovaný 16. 6. 1940 v Prešove, 1940 - administrátor Torysky, 1941 - administrátor Matysová, 1950 - mimo pastorácie, 1968 - administrátor Kráľovce, 1970 - administrátor Bardejov, okresný dekan bardejovského dekanátu, 1973 - administrátor Okružná (Gréckokatolícke biskupstvo Prešov), 1974 - administrátor Novosad, 1984 - administrátor Hlinné (Gréckokatolícke biskupstvo Prešov), 1995 - administrátor Petkovce (Gréckokatolícke biskupstvo Prešov), 1998 - na odpočinku, k 16. 7. 2000 aj k 16. 7. 2005 - vo farnosti Košice - Staré mesto, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKÉMU APOŠTOLSKÉMU EXARCHÁTU

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.