Choď na obsah Choď na menu
 


Smolnický Ján

2. 10. 2009

SMOLNICKÝ JÁN, ordinovaný 9. 8. 1959, 1968 - administrátor Habura, 1970 - administrátor Miklušovce, 1968 - 1969 - farár Habura, 1969 - 1984 - farár Miklušovce (Gréckokatolícke biskupstvo Prešov), 1. 5. 1984 - 31. 7. 1998 - administrátor Kráľovce, 1998 - na odpočinku, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKÉMU APOŠTOLSKÉMU EXARCHÁTU

Celoslovenský zoznam žijúcich kňazov, diakonov a bohoslovcov

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.